ویلای مسکونی مشاء دماوند

پروژه ویلایی مسکونی مشاء در سال ۹۳ توسط گروه آکسا طراحی و اجرا گردید.

بنای این پروژه مجموعا ۸۰۰ مترمربع که در ۴ طبقه شامل یک طبقه استخر و سونا ، یک طبقه شاه نشین در طبقه چهارم و یک واحد مسکونی دوبلکس اجرا گردیده است.ویلای مسکونی - مشا دماوند

فضای سبز پروژه به مساحت ۲۰۰۰ متر شامل آلاچیق و استخر فضای باز آبنما و زمین بازی کودکان و گلکاری با استفاده از گیاهان مناطق سردسیری در مدت یکسال از زمان گودبرداری تا پایان پروژه اجرا گردید.ویلای مسکونی - مشا دماوند

 

 سبک کلاسیک در دکوراسیون داخلی ویژگی های خاصی دارد که با نگاه کردن به آن به خوبی متوجه سبک دکوراسیون منزل خواهید شد. استفاده از مبلمان کار شده و منبت کاری، رنگ های قهوه ای و تیره، استفاده از لوازم دکوری لوکس، مبلمان استیل و رنگ طلایی از بارزترین خصوصیات سبک کلاسیک است.

ویلای مسکونی - مشا دماوند

در این ویلا سعی بر آن شده است که از مجللترین و زیبا ترین دکور کلاسیک استفاده شود.پرده های بلند و سنگین،مبلمان لوکس و کلاسیک،شومینه ی زیبا و کار شده در گوشه پذیرایی و نورپردازی چشم گیر باعث زیبایی چند برابر ویلای مشا شده است.

 

ویلای مسکونی - مشا دماوند

 

ویلای مسکونی - مشا دماوند

سبکی خاص و زیبا و استفاده از مصالح به روز دنیا ودیوار شیشه ای باعث بزرگ تر شدن فضای نشیمن شده است.نور پردازی هایی از رنگ زرد و تیکه ای ک در داخل بنا استفاده است زیبایی فضایی خاصی را به ساکنان آنجا هدیه داده است.

 

ویلای مسکونی - مشا دماوند