دفتر موسسه سفیر پلاس

طراحی یک دفتر کار به نحوی که محیطی آرام، منعطف و زیبا را به وجود آورد و تمام نیازهای پرسنل را رفع کند و هم چنین محیطی مولد برای یک تیم کاری ایجاد کند، موضوعی بسیار با اهمیت و غیر قابل چشم پوشی است. استعدادهای نفرات یک تیم که بیشترین ساعات هفتگی خود را در دفتر کار می گذرانند، در محیطی مناسب و جذاب بهتر بروز می کند.

دفتر موسسه سفیر پلاس

در طراحی داخلی این دفتر کار از تلفیق رنگ ،چوب و گیاه استفاده کرده است. بدون شک رنگ محیط کار تاثیر زیادی روی روحیه کارکنان دارد؛ به همین دلیل باید در انتخاب رنگ نهایت دقت را کرد که از رنگ های الهام بخش و با کیفیت که گویای فعالیت کاری سازمان نیز هستند استفاده کرد.

 

 

انتخاب در رنگ ها و طراحی آن یکی از دغدغه های طراحی بوده. استودیو آکسا با قرار دادن رنگ سفید در محور اصلی طراحی از نظر بعد روانشناسی خود رنگ که شامل بزرگ تر شدن فضای کاربری و همچنین حس آرامش در کارکنان را افزایش داده است.

دفتر موسسه سفیر پلاس

 

مشکی رنگ فوق العاده ای برای طراحان دکوراسیون داخلی است . استفاده کم از رنگ مشکی در دکوراسیون نشانه قدرت است .

دفتر موسسه سفیر پلاس

اگر بخواهید چیزی را نمایش دهید که زیاد جلب توجه نکند از رنگ مشکی مات استفاده کنید .

رنگ مشکی یک رنگ خنثی است که ترکیب این رنگ با رنگ های دیگر تاثیر فوق العاده ای در دکوراسیون داخلی میگذارد .
رنگ سیاه و سفید به دلیل تضادی که ایجاد میکند باعث میشود مکان مورد نظر را کوچکتر یا بزرگترنشان دهد .رنگ مشکی مشتقاتی نیز دارد. یکی از زیباترین های این دسته خاکستری است. اگر مشکی را به هر دلیل برای دکور خانه خود نمی پسندید، مشتقات آن را امتحان کنید. آن ها نیز به همان اندازه دارای جذابیت هستند.دفتر موسسه سفیر پلاس

چوب متریالی است که زیبایی منحصر به فردی دارد و با معماری ایرانی نیز دارای مطابقت می باشد. همین موضوع باعث شده امروزه کاربرد ترمووود در معماری و طراحی داخلی بسیار زیاد شود. ترمووود به خاطر مزیت های ویژه ای که دارد، نسبت به انواع دیگر چوب دارای برتری بوده و گزینه مناسب تری به شمار می رود. این چوب در کنار مقاومت بالایی که از خود نشان می دهد، تنوع رنگ خوبی نیز دارد.