نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ (mvm350) درسال ۱۳۹۷، به منظور کامل کردن سیر خط خدمات خود که شامل فروش محصولات کمپانیmvm  و chery می‌شد؛ اقدام به ارائه خدمات پس از فروش خودروهای این دو برند نمود، و با تاسیس خدمات مدیران خودرو نمایندگی ۳۵۰ (mvm350) انجام اقدامات زیربنایی ارائه خدمات پس از فروش را در راستای چشم‌انداز و با محوریت خلق ارزش‌های برتر برای مشتریان خود فراهم نموده است. در حال حاضر خدمات پس از فروش مدیران خودرو ۳۵۰ (mvm350) ازطریق اعمال مدیریت در تامین قطعات یدکی اصلی و تاکید بر آموزش کارکنان؛ و با هدف حفظ و حمایت از حقوق مشتریان خود، همواره سه اصل سرعت، دقت، کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و در تلاش است با ارائه خدمات حرفه‌ای، رضایت و خشنودی مشتریان خود را جلب نماید.

خدمات مدیران خودرو بسیار به کیفیت قطعاتی که در خدمات پس از فروش خود ارائه می‌دهد اهمیت می‌دهد. بر همین اساس مشتریان ما می‌توانند اطمینان خاطر داشته باشند که ما بهترین قطعات را با برترین کیفیت و استاندارد در اختیارشان قرار می‌دهیم. استفاده از محصولات تقلبی می‌تواند تاثیری منفی بر روی امنیت اتومبیل شما بگذارد، یعنی قطعات تقلبی نه تنها زود خراب می‌شوند و نیاز به تعویض دارند بلکه ممکن است منجربه تصادفاتی شوند که جبران‌پذیر نخواهند بود.

تعویض فیلر هوا

افزایش نفوذ گرد و غبار، عدم ثبات آب و ظرفیت پایین از مشکلات فیلترهای هوای تقلبی هستند. فیلترهای هوای اصل و مرغوبی که خدمات مدیران خودرو در اختیار شما قرار می‌دهد می‌تواند تا ۹۹% جلوی نفوذ گرد و غبار را گرفته و در نتیجه موجب عملکرد بهتر موتور شود. تعویض به موقع فیلتر، مصرف سوخت را کاهش داده و از آلایندگی اتومبیل شما جلوگیری می‌کند. استفاده از محصولات تقلبی باعث می‌شود که موتور خودرو بیشتر مستهلک شده و مدت زمان بین سرویس قطعات کمتر شود.

تعویض باتری

باتری‌های اورجینالی که ما در خدمات مدیران خودرو ارائه می‌دهیم دارای ظرفیت عملکرد بالایی بوده و عمر طولانی‌تری دارند. کیفیت ساخت باتری‌ها و متریالی که در آن‌ها به کار رفته به گونه‌ای است که از نشت اسید و بروز انفجار جلوگیری می‌کند. باتری‌هایی که ما ارائه می‌دهیم نیاز به تعمیر و نگهداری نداشته و حتی پس از خوابیدن خودرو برای مدت زمان طولانی نیز مثل روز اول کار می‌کنند.

تعویض دیسک‌های ترمز

دیسک‌های ترمزی که ما در خدمات پس از فروش مدیران خودرو ۳۵۰ در اختیارتان قرار می‌دهیم کاملاً اورجینال بوده، کیفیت ساخت‌شان عالیست و با استاندارد بالایی تولید شده‌اند، در نتیجه با تمامی قطعات دیگر خودرو تناسب هماهنگی دارد. این دیسک‌ها دارای پد ترمز هم هستند که این امر حداکثر کارایی‌شان را تضمین می‌کند. پدهای ترمز اورجینال باعث ایجاد حداکثر امنیت در هر شرایطی می‌شوند چراکه دوام آن‌ها بسیار بالا بوده و باعث عملکرد عالی ترمزها می‌شوند.

تعویض فیلتر سوخت

استفاده از فیلترهای سوخت اورجینال تضمین کننده کارایی موتور می‌باشند و در رانندگی‌های طولانی به خوبی از موتور محافظت می‌کنند. ما در خدمات پس از فروش نمایندگی مدیران خودرو ۳۵۰ فیلتر سوخت اورجینالِ باکیفیت بر روی خودروی شما نصب می‌کنیم.

تعویض فیلتر روغن

فیلتر روغن اورجینالی که ما در خدمات پس از فروش مدیران خودرو ۳۵۰  برایتان تعویض می‌کنیم می‌تواند ذرات خاک به کوچکی ۰۰۵/۰ میلیمتر را بگیرد. با این وجود مطمئن خواهید بود که فقط روغن خالص و تمیز به موتور می‌رسد. تعویض فیلتر روغن مصرف سوخت را کاهش داده و از آسیب به موتور جلوگیری می‌کند، در نتیجه طول عمر آن افزایش خواهد یافت.

تعویض چراغ‌های عقب

چراغ‌های LED که در اتومبیل‌های کمپانی مدیران خودرو و چری استفاده می‌شود، بسیار مقاوم بوده و تا ۵۰% انرژی را ذخیره می‌کنند. زمانی که ترمز می‌گیرید چراغ‌های ترمز سریع‌تر پاسخ می‌دهند و این ویژگی موجب کاهش تصادفات می‌شود. در صورت آسیب دیدن هر کدام از چراغ‌های اتومبیل خود کافیست تنها با مراجعه به خدمات پس از فروش مدیران خودرو ۳۵۰ از صحت و اصالت چراغ‌های نصب شده جدید بر روی خودروی خود اطمینان حاصل کنید.

تعویض شمع خودرو

شمع باید در هر ثانیه ۵۵ دفعه تخلیه الکتریکی را تحمل کند. شمع‌های اورجینالی که ما در خدمات پس از فروش مدیران خودرو ۳۵۰ در اختیار شما قرار می‌دهیم نیاز با احتراق را کاهش داده و باعث بهبود عملکرد موتور می‌شوند. این شمع‌ها باعث کاهش آلاینده‌ها شده و از مبدل کاتالیزوری محافظت می‌کنند و این به سود محیط‌زیست است.

تعویض لاستیک

لاستیک‌های ما کاملاً با شاسی خودرو سازگار است. لاستیک‌های ما در خدمات پس از فروش مدیران خودرو ۳۵۰ مقاومت نورد خودرو را کاهش داده و در نتیجه کیفیت رانندگی بسیار افزایش پیدا خواهد کرد. قابلیت چسبندگی این لاستیک‌ها موجب ذخیره قدرت موتور و انرژی می‌شود.

تعویض برف پاک‌کن

صدای برف پاک‌کن‌های ما ۲۲ دسیبل از برف پاک‌کن‌های معمولی کمتر است. دلیل این امر بهبود تکنولوژی تغییر جهت و مفصل‌بندی تیغه‌های برف پاک‌کن است. برف پاک‌کن‌های اورجینال در خدمات مدیران خودرو   نسبت به عوامل محیطی مانند اسید، آب قلیایی و ازن مقاوم است. این برف پاک‌کن‌ها حتی پس از ۳۰۰ ساعت استفاده عملکرد بالایی خواهند داشت.