تیم حرفه‌ای مجموعه صنعتی پرشیا لیزر با در اختیار داشتن کارگاه ساخت و تولید مجهز؛ و بهره‌مند بودن از کارشناسان و تکنیسین‌های مجرب، دیتاشیت‌های اجرایی طراحی شده توسط تیم طراحی را دریافت و مطابق با برنامه زمان‌بندی مشخص؛ روند ساخت قطعات و مونتاژ را آغاز می‌نمایند. کلیه مراحل ساخت توسط کارشناسان کنترل پروژه مجموعه صنعتی پرشیا لیزر، تحت نظارت خواهد بود و سفارش‌دهنده قادر است در هر مرحله از روند پیشرفت پروژه آگاه شود.
کارگاه تخصصی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر که در محل دفتر شرکت در شهر صنعتی چهاردانگه تهران واقع شده است دارای تجهیزات متنوعی است که امکان ارائه انواع خدمات شامل مجموعه سازی، برش لیزر، خمکاری، تراشکاری، جوشکاری، ساخت ماشین آلات، ساخت المان‌های دکوراتیو و… را برای سفارش‌دهنده فراهم می‌آورد. همچنین در زمینه برش لیزر این مجموعه به صورت تخصصی امکان اجرای برش لیزر بر روی انواع متریال شامل برش لیزر آهن، برش لیزر آلومینیوم، برش لیزر فولاد، برش لیزر مس، برش لیزر گالوانیزه، برش لیزر استیل، برش لیزر ورق، برش لیزر لوله با امکان ضخامت برش لیزر متنوع را اجرا می‌کند.
در طول روند ساخت، جلسات فنی با حضور کارشناسان و مدیران مجموعه صنعتی پرشیا لیزر جهت بررسی روند اجرا، تست‌های احتمالی و بهبود روند کار برگزار می‌گردد. فرآیند تحقیق و طراحی پس از ثبت سفارش کارفرمایان محترم؛ توسط کارشناسان دفتر طراحی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر آغاز می‌شود. این پروسه با هدف آشنایی با نیازهای مشتری و شناخت ویژگی‌های کاربردی درخواست کارفرما و شناخت دقیق محصول نهایی و بررسی تجربیات بین‌المللی پیشین صورت می‌گیرد.
پس از پایان پروسه تحقیق، تیم‌های تحقیق و طراحی، شناخت دقیقی نسبت به کارایی و عملکرد خدمات مورد درخواست و نقاط ضعف و قوت ماشین‌آلات مشابه کسب ‌می‌کنند. این شناخت به تیم تحقیق و طراحی کمک می‌کند تا طرح اولیه ماشین آلات را با بیشترین کارایی و بازده و نیز کمترین اشکالات فنی قابل پیش‌بینی و البته شایع در محصولات مشابه، در اختیار سفارش‌دهنده قرار بگیرد.
تیم طراحی در هر مرحله از پیشرفت کار، نتایج لازم را در قالب جلسه‌های فنی با سفارش‌دهنده و البته تیم تحقیق و پژوهش مجموعه صنعتی پرشیا لیزر مطرح و به اصلاح احتمالی روند طراحی و بهینه‌سازی آن اقدام می‌کند.
تیم طراحی مجموعه صنعتی پرشیا لیزر از گروهی از متخصصین زبده و با تجره در زمینه طراحی انواع ماشین آلات و مکانیزم‌های صنعتی تشکیل یافته است. تیم طراحی نتایج حاصل از بررسی تحقیق را به دیتاشیت و نقشه‌های فنی تبدیل کرده و در اختیار واحد تولید مجموعه صنعتی پرشیا لیزر قرار می‌دهد. همچنین استانداردهای فنی لازم در روند تولید را نیز کنترل می‌نماید.
پس از پایان مرحله ساخت و انجام تست‌های کارگاهی، روند حمل و نصب ماشین آلات در محل پروژه انجام می‌پذیرد. این مرحله به ویژه هنگامی که ماشین‌آلات ساخته شده بخشی از یک خط تولید باشد بسیار حیاتی، مهم و تخصصی است. تیم نصب و بهره برداری مجموعه صنعتی پرشیا لیزر با تجربه نصب و بهره‌برداری متعدد دستگاه‌ها و ماشین آلات صنعتی آماده است تا با رعایت بالاترین استانداردهای فنی، عملیات حمل، نصب و بهره‌برداری را اجرا نمایند.
پس از حمل ماشین آلات به محل پروژه، روند مونتاژ نهایی و برقراری کانکشن‌های تأسیساتی (در صورت نیاز) اجرایی شده و دستگاه تحت تست‌های اولیه بهره‌برداری قرار می‌گیرد. پس از حصول اعتماد و اطمینان از کارایی دستگاه، ماشین در مسیر بهره‌برداری قرار خواهد گرفت. اما این پایان راه نیست. مجموعه صنعتی پرشیا لیزر خود را متعهد به ارائه خدمات مشاوره فنی، خدمات تعمیر و نگهداری در دوره تحت گارانتی محصول و انجام بازدیدهای دوره‌ای و … می‌داند.
هدف تیم حرفه‌ای مجموعه صنعتی پرشیا لیزر این است که ماشین آلات ساخته شده به افزایش راندمان واحدهای تولیدی و صنعتی یاری رساند و در این امر خود را مقید به انجام دقیق خدمات پس از فروش، به نحوی که از میزان بازدهی و راندمان خطوط تولید کاسته نشود می‌داند.