تم تولد می‌تواند جشن تولد و مهمانی شما را به یک مراسم بسیار ویژه و متفاوت تبدیل کند. همان‌طور که همه شما تجربه‌ کرده‌اید روز تولد برای همه مخصوصا بچه‌ها روز ویژه‌ای است که همه جا و همه چیز رنگ و بوی دیگری به خود می‌گیرد. شما می‌توانید با تصاویری رنگارنگ و مورد علاقه عزیزان خود که بر اساس سبک و سلیقه آنها طراحی شده‌اند یک تم تولد بی‌نظیر آماده کنید تا در این روز ویژه هرجا که سر برمی‌گرداند غرق در لذت و شادی شوند.
تم‌ تولد کودکان اغلب تصاویری از شخصیت‌های کارتونی و افسانه‌ای را بر روی خود دارند و تم‌ تولد بزرگسالان نسبتا کلاسیک‌تر هستند. با این حال شما با توجه به علاقه‌مندی‌ها و سلیقه عزیزان خود می‌توانید که انتخاب کنید این روز رویایی چه رنگ و سبکی داشته باشد.

برای انتخاب تم تولد دخترانه یا تم تولد پسرانه در ابتدا معیاری که، خیلی می‌تواند به ما کمک کند جنسیت است. با توجه به این موضوع، تیم تخصصی ژانگولر تصمیم گرفته که در ابتدا با در نظر گرفتن جنسیت فرد متولد؛ شما عزیزان را در انتخاب یک تم تولد همراهی کند. هر جشن تولدی با توجه به روحیات فرد متولد و فاکتورهای دیگر مانند جنسیت و علایق او تم تولد متفاوتی دارد. یک روش عالی برای برگزاری جشن تولد برای بچه‌ها انتخاب تم تولد کارتونی است؛ یعنی همه چیز در مراسم تولد از تزئینات و لباس و فضای تولد تا رنگ کیک و خوراکی‌ها همه از ابتدا با موضوعی که میزبان به عنوان تم مشخص کرده است باید هماهنگ باشند .انتخاب تم تولد کودکانه بسیار جذاب و دوست داشتنی است و اغلب تصاویری از شخصیت‌های کارتونی و افسانه‌ای را بر روی خود دارند به عنوان مثال دختران که عاشق شخصیت‌های کارتونی راپانزل، فروزن، اسب تک شاخ و امثال آن هستند و پسر کوچولوها که عاشق بن تن، مرد عنکبونی و ماشین‌ها هستند. با انتخاب تم تولد که توسط تیم تخصصی ژانگولر طراحی شده می‌توانید جشن تولد فرزندانتان را برای همیشه در یاد آنها ماندگار کنید.

بزرگترها برای کنار هم بودن دنبال هر بهانه‌ای هستند. یکی از زیباترین این بهانه‌ها روز تولد آنهاست. در چنین روزی آشنایان فردی که تولدش است دور هم جمع می‌شوند و مراسمی را تدارک می‌بینند که در آن روز شاد باشند و به دنیا آمدن آشنای عزیزشان را جشن بگیرند. تم تولد بزرگسالان برای زیباتر شدن این مراسم طراحی شده‌اند و کمک می‌کنند تا جشن تولد زیباتری داشته باشید. این تم‌ها معمولا برای افراد بالای ۲۰ سال استفاده می‌شوند و معمولا قالبی کلاسک دارند مثل تم تولد خال خالی، چنل، تاج، کینگ و …. علاوه بر تولدها، برای دیگر مراسم‌های شادی هم تم‌هایی وجود دارند. مثلا تم لاو را می‌شود برای سالگرد ازدواج و یا سالگرد آشنایی یک زوج استفاده کرد و یا در مراسمی مانند ولنتاین و سپندرمذگان به کار برد.

تیم تخصصی ژانگولر با داشتن به روزترین و کامل‌ترین انواع تم تولد برای تمامی سلیقه‌ها آماده ارائه تخصصی‌ترین خدمات به شما عزیزان و همراهان است.